Zážitky u nás


"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou  za tebe."

John Lennon

HOT TUB - finská káď

Zažijte pocit dokonalé relaxace.


Toužíte po úniku z každodenního stresu, uvolnění svalů a kloubů a blaženém spánku? 

Vyzkoušejte naši koupel ve venkovní finské kádi.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Masáže


Zastavte se a nechte se hýčkat. 

Využijte blahodárných masáží a oddejte se jemným dotykům léčícím tělo i ducha. 

Teepee


Staré indiánské proroctví říká, že život na této zemi bude lepší, až bílý člověk převezme životní styl rudého muže...

Zahrada

Oddejte se u nás zahradní terapii. Zašpiňte si ruce hlínou, nechte si ožehnout lýtka kopřivami, pokochejte se krásou ušlechtilých rostlin... 

"Každé ráno máme úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu."  

Hyrum Smith americký mormonský vůdce 1800 - 1844

Ochutnejte České Švýcarsko

... chuťovými pohárky

Od našich předků se stále učíme. Vzpomínáme na naše babičky, jak s láskou vařily a jaké dobroty podávaly k jídlu. Dříve se nenakupovalo v supermarketech, ale jedly se poctivé produkty z farem, z čistých, chemií nedotčených polí, od našich kraviček, slepic a z našich zahrádek a dvorků. Chuť starých dobrých časů se Vám pokoušíme připomenout našimi snídaněmi. Řekněte nám, v kolik hodin si přejete posnídat a my Vám připravíme čerstvou a poctivou nabídku z místních zdrojů a s duší venkova. Váš krásný den začíná naší snídaní. 

Váš pobyt u nás je však zcela ve Vaší režii. Nepatří snídaně mezi Vaše ranní rituály? Můžete u nás přenocovat i bez snídaní. Případně si můžete připravit vlastní laskominy v naší společné minikuchyňce, která je Vám plně k dispozici. 


..ostatnímismysly

a objevte kouzlo naší čarokrásné přírody.


Ve těchto fotografiích zachtil krásu českého švýcarska Standa Mitáč, Petr Niebauer a další...

"Skalnatá a osamělá krajina při zemské hranici - říká se jí také České Švýcarsko. Písek připlavený před osmdesáti miliony lety druhohorními řekami do mořské delty a stlačený do mohutné desky tvárné horniny. Zadní země je odlehlý kraj. Do daleka se táhnou rokle a lesy. Ve dne se nad nimi nese jen volání krkavců a černých datlů, za noci je ozařuje pouze měsíc. Je možno jimi bloudit hodiny, dny, týdny, z cesty bolí nohy, desetitisíckrát je nutno překročit padlý kmen. Lze v nich prožít pocit samoty a v naprostém tichu poslouchat padající zrnka písku. Hluboko pod koberci rašeliníku vede cesta z hladce opracovaných pískovcových kvádrů. Dřevěné památky pohltil čas. Znamení vytesaná kdysi lidmi do skal - lovecké trubky, hraběcí znaky, kříže, vlčí desky, rysí a medvědí kameny, nápisy a letopočty - zůstávají. V Zadní zemi je ukryto mnoho zvláštních věcí..."

Z knihy Miloslava Nevrlého "Chvály Zadní země"

webmaster: Marcela Wichlasova, e-mail: m.wichlasova@seznam.cz, mob: 604 701 313,
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky