Zážitky u nás


"Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou  za tebe."

John Lennon

HOT TUB - finská káď

Zažijte pocit dokonalé relaxace.


Toužíte po úniku z každodenního stresu, uvolnění svalů a kloubů a blaženém spánku? 

Vyzkoušejte naši koupel ve venkovní finské kádi.

Masáže


Zastavte se a nechte se hýčkat. 

Využijte blahodárných masáží a oddejte se jemným dotykům léčícím tělo i ducha. 

Teepee


Staré indiánské proroctví říká, že život na této zemi bude lepší, až bílý člověk převezme životní styl rudého muže...

Zahrada

Oddejte se u nás zahradní terapii. Zašpiňte si ruce hlínou, nechte si ožehnout lýtka kopřivami, pokochejte se krásou ušlechtilých rostlin... 

"Každé ráno máme úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu."  

Hyrum Smith americký mormonský vůdce 1800 - 1844

Ochutnejte České Švýcarsko

... chuťovými pohárky

Od našich předků se stále učíme. Vzpomínáme na naše babičky, jak s láskou vařily a jaké dobroty podávaly k jídlu. Dříve se nenakupovalo v supermarketech, ale jedly se poctivé produkty z farem, z čistých, chemií nedotčených polí, od našich kraviček, slepic a z našich zahrádek a dvorků. Chuť starých dobrých časů se Vám pokoušíme připomenout našimi snídaněmi. Řekněte nám, v kolik hodin si přejete posnídat a my Vám připravíme čerstvou a poctivou nabídku z místních zdrojů a s duší venkova. Váš krásný den začíná naší snídaní. 

Váš pobyt u nás je však zcela ve Vaší režii. Nepatří snídaně mezi Vaše ranní rituály? Můžete u nás přenocovat i bez snídaní. Případně si můžete připravit vlastní laskominy v naší společné minikuchyňce, která je Vám plně k dispozici. 


..ostatnímismysly

a objevte kouzlo naší čarokrásné přírody.


Ve těchto fotografiích zachtil krásu českého švýcarska Standa Mitáč, Petr Niebauer a další...

"Skalnatá a osamělá krajina při zemské hranici - říká se jí také České Švýcarsko. Písek připlavený před osmdesáti miliony lety druhohorními řekami do mořské delty a stlačený do mohutné desky tvárné horniny. Zadní země je odlehlý kraj. Do daleka se táhnou rokle a lesy. Ve dne se nad nimi nese jen volání krkavců a černých datlů, za noci je ozařuje pouze měsíc. Je možno jimi bloudit hodiny, dny, týdny, z cesty bolí nohy, desetitisíckrát je nutno překročit padlý kmen. Lze v nich prožít pocit samoty a v naprostém tichu poslouchat padající zrnka písku. Hluboko pod koberci rašeliníku vede cesta z hladce opracovaných pískovcových kvádrů. Dřevěné památky pohltil čas. Znamení vytesaná kdysi lidmi do skal - lovecké trubky, hraběcí znaky, kříže, vlčí desky, rysí a medvědí kameny, nápisy a letopočty - zůstávají. V Zadní zemi je ukryto mnoho zvláštních věcí..."

Z knihy Miloslava Nevrlého "Chvály Zadní země"

webmaster: Marcela Wichlasova, e-mail: m.wichlasova@seznam.cz, mob: 604 701 313,
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky