HOT TUB - finská káď

Toužíte po úniku z každodenního stresu, uvolnění svalů a kloubů a blaženém spánku? Vyzkoušejte naši koupel ve venkovní finské kádi. 

Že teplá voda léčí, věděli už staří Řekové a Římané. Na pramenech horkých vod byly budovány léčivé lázně. Od pradávných časů až po současnost tak bývá právě hydroterapie využívána k léčbě artritidy, revmatismu, ke svalové a kloubní terapii či k odbourání nespavosti. Koupací káď je tak vlastně malým lázeňským zařízením pod širým nebem.

Aby měla lázeň relaxační a léčivé účinky, musí mít vyšší teplotu než lidské tělo, tedy 38°-41°C. Do sudu se pak prostě jen posadíte a užíváte si klidu a pohody. Stačí dvacet minut, aby se organismus zregeneroval.

Hot tub se tak stane oblíbeným místem pro Váš odpočinek, zábavu i péči o zdraví. Na vlastní kůži pocítíte účinky hydroterapie - teplo a nadnášení vodou. Pobyt v teplé vodě zvyšuje tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a stimuluje krevní oběh. Ponořením do vody ztrácí lidské tělo až 90 % své váhy, čímž se zmírní zátěž svalů a kloubů, a dojde k příjemnému pocitu uvolnění. Teplá koupel je také jedním z nejjednodušších způsobů, jak se zbavit únavy a stresu. Blahodárné účinky jsou v případě venkovní lázně umocněny tím, že jste na čerstvém vzduchu.

Koupací káď je vyrobená ze dřeva severských jehličnanů a je výsledkem ruční práce nejvyšší kvality, při zachování tradičních postupů. Dřevo je pro lidstvo odpradávna tradičním materiálem a velmi úzce souvisí s prožitkem dobré relaxace.

Vodu v kádi ohřívají nerezová kamna, která předem roztopíme, abychom pro Vás vodu ohřáli na příjemnou teplotu. Ohřev vody trvá několik hodin v závislosti na venkovní teplotě.

Naše káď je určena pro maximálně 4 dospělé osoby, aby bylo zaručeno pohodlí. Mimo jiné je vybavena držákem na nápoje, které si můžete vzít s sebou ke koupeli. Pro tento účel Vám jsou k dispozici akrylátové skleničky (použití skla není dovoleno z bezpečnostních důvodů).

Koupel v kádi představuje zcela přírodní koupání bez nutnosti použití jakékoliv chemie pro úpravu vody. Koupel pro Vás nicméně zpříjemňujeme dodáním přírodních esencí, které uvolňují a posilují organismus.

Před vstupem do kádě doporučujeme osprchování.

Přejeme Vám příjemnou relaxaci!

webmaster: Marcela Wichlasova, e-mail: m.wichlasova@seznam.cz, mob: 604 701 313,
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky