... pokochejte se krásou ušlechtilých rostlin, ale i těch, které neprávem nazýváme plevelem. Plevel je nejen krásný, ale navíc užitečný a nebylo by bez něj života. Mnohý z plevelů je léčivý nebo chutný nebo obojí. Můžete ochutnat! Stejně tak jako všechny plody, které příroda na naší zahradě servíruje.  

Na naší zahradě vedle kompostu najdete i hmyzí domek, včelín, hadín. Nedivte se, že nemáme po celé zahradě pečlivě střižený anglický trávník. Necháváme tak prostor pro život motýlům, broučkům a jiným užitečným živočichům. 

Zahradní terapie je prostě skvělá, uklidňující a ozdravná kůra. Cítíte ten příval pozitivní energie?  


Přijďte posedět do pergoly, zatímco si Vaše děti pohrají v dětském koutku nebo ve stromovém domečku nebo si zaskáčou  na trampolíně. Můžete se ovšem také oddávat slastnému odpočinku      v houpací síti..

Rybníček je plný života. Zelené žabičky, stříbřité rybky, hbité užovky        a kachní rodinku můžete vidět na hladině. Nad vodou pro změnu vážky, šídla        a motýly nebo ptáčky, kteří se přilétli napojit. Na všechny ovšem dohlíží dobrácký vodník.

webmaster: Marcela Wichlasova, e-mail: m.wichlasova@seznam.cz, mob: 604 701 313,
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky