Masáž horkými lávovými kameny

Je velice účinná terapie na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se pomocí speciálně upravených lávových kamenů oblého tvaru a různé velikosti s pomocí aromaterapeutického oleje (Hot stone). Kombinace sálajícího tepla, doteku a vůně umocňuje účinky a celkový zážitek z masáže. Proto je tato terapie stále více žádaná. Účinkem tepla dochází k prohřátí nervových zakončení a tím následně k uvolnění a prohřátí vnitřních orgánů, které jsou těmito nervy vyživované.

Čokoládová masáž

Je jemná relaxační masáž pomocí směsi horké čokolády (min 80% kakao) a mandlového oleje. Tato směs, která obsahuje celou řadu minerálů, nenasycených mastných kyselin a hlavně antioxidanty, působí blahodárně na pokožku, omlazuje ji, zbavuje ji vrásek, vrací pružnost a napomáhá redukovat strie. Vůně čokolády příjemně provoní prostředí a působí proti stresu, spolu s masáží napomáhá uvolňovat svalový tonus zvláště v oblasti zad.

Sportovní masáž

Hloubková masáž na uvolnění zad a svalů nejen po náročném výkonu. (Sportovní výkony, turistika a jiné). Zklidňuje organismus a zrychluje regeneraci

Breussova masáž páteře

Jedná se o jemnou energeticko - manuální masáž zad v oblasti páteře. V Breussově masáži se speciálními hmaty uvolňují meziobratlové ploténky a uvolňují se nervy, které z páteře vycházejí do celého těla. Používá se třezalkový olej, který se během masáže doslova vpíjí a tím ploténky uvolňuje ještě lépe. Masáž je vhodná i u starých lidí, dokonce i při prokázané osteoporoze , je účinnou prevencí onemocnění páteře, vyrovnává záda a uvolňuje napjaté zádové svalstvo.

webmaster: Marcela Wichlasova, e-mail: m.wichlasova@seznam.cz, mob: 604 701 313,
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky